BADANIE WZROKU

Style Optic - to marka salonów optycznych, zatrudniająca wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki czemu gwarantujemy profesjonalną obsługę. 

W przypadku zakupu okularów lub soczewek okularowych w naszych salonach, wykonujemy badanie wzroku w PREZENCIE.* 

Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości urządzeniach renomowanych firm, gwarantujących wysokiej jakości produkty, idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. 

URZĄDZENIA

Przyjdź i przekonaj się, że Style Optic to marka dla każdego 

W naszych salonach wykonywane jest pełne badanie sprawdzające widzenie, zarówno badanie komputerowe, jak i tradycyjne - subiektywne.

Oferujemy także aplikację soczewek kontaktowych, uczymy ich obsługi - jak zakładać, zdejmować, przechowywać, itd.

W naszych salonach znajdują się najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe VISIOFFICE  

 

Urządzenia te gwarantują najbardziej precyzyjny pomiar parametrów do okularów. Dzięki urządzeniu Visioffice będziesz miał pewność, że Twoje okulary będą idealnie dopasowane do Ciebie. 

Pomiar dokonywany w ciągu chwili mierzy zarówno dynamiczne parametry niezbędne dla wszystkich standardowych soczewek okularowych, ale również parametry specyficzne dla soczewek spersonalizowanych, w tym również progresywnych.

Nowoczesne spersonalizowane soczewki progresywne pozwalają użytkownikom cieszyć się doskonałym i swobodnym widzeniem na każdą odległość. Można je porównać do garnituru skrojonego na miarę. Zaprojektowanie takiej soczewki wymaga nie tylko awansowania procesu technologicznego podczas produkcji, ale również precyzyjnego pomiaru, biorącego pod uwagę wiele parametrów. Z myślą o naszych Klientach zapewniamy najbardziej profesjonalny i najdokładniejszy pomiar wykonywany za pomocą urządzenia Visioffice firmy Essilor. 

 

Główne zalety pomiaru urządzeniem Visioffice to:

- znacznie krótsza adaptacja do nowych soczewek,

natychmiastowy komfort i precyzja widzenia we wszystkich kierunkach patrzenia, nie ma potrzeby zmiany postawy, nawet w przypadku patrzenia przez peryferyjną część soczewki – patrzenie jest tak komfortowe jak sportowe buty wykonane na zamówienie,

doskonałe widzenie bez wysiłku,

koniec z problemami związanymi ze zniekształceniami, czy pływaniem obrazu, nawet podczas najbardziej dynamicznych czynności – rejestracja dynamicznych obrazów na zasadzie wysokiej jakości kamery z efektami 3D.

Napisz do nas

* Badania wykonują refrakcjoniści i optometryści. Badanie u lekarza okulisty jest odpłatne. 

   

  Zapisy telefonicznie:

KONTAKT

KONTAKT